Atribuită
Cumpărare directă
Pachet de servicii postale compus din: -un numar estimat de maxim 700 trimiteri cu confirmare de primire / an. "Serviciul de corespondenta prioritara interna cu confirmare de primire (0-2kg), astfel: - 200 de trimiteri la Garda Forestiera Mures; - 500 de trimiteri la Garda Forestier Brasov Ion Slavici nr. 15 A Preturile se vor tarifa in functie de fiecare treapta de greutate.
- Număr anunț
- DA25190101
- Autoritate contractantă
- GARDA FORESTIERA BRASOV (CUI 16440270)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 64112000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.900 RON
- Valoare atribuită
- 4.900 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.