Atribuită
Cumpărare directă
Tichete sociale pentru gradinita (61 bucati) cu valoarea de 50 lei acordate conform Legii nr. 248/2015 privind stimularea participarii în învatamântul prescolar a copiilor provenind din familii defavorizare si a HG nr. 15/2016 privind normele de aplicare a legii 248/2015, utilizate exclusiv pentru achizitionarea de produse alimentare si de igiena, imbracaminte si/sau rechizite . Pachetul de servicii cuprinde: • transportul gratuit al tichetelor si livrarea lor la sediul autoritatii contractante printr-o firma specializata de transport valori ; • asigurarea tichetelor pe durata transportului; • acordarea de asistenta; • asigurarea calitatii serviciilor prin certificarea calitatii ISO 9001:2000; • imprimarea unui mesaj pe tichete • imprimarea unui logo pe tichete Pretul include transportul tichetelor la sediul autoritatii contractante.
- Număr anunț
- DA25220516
- Autoritate contractantă
- COMUNA MISCA (PRIMARIA COMUNEI MISCA) (CUI 3519305)
- Furnizor / câștigător
- SODEXO PASS ROMANIA (CUI 11071295)
- Cod CPV
- 79823000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 0,01 RON
- Valoare atribuită
- 0,01 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.