Atribuită Cumpărare directă

Servicii de proiectare tehnica pentru amenajare trotuare / cai de acces pietonale (Studii teren, Proiect tehnic, Caiete sarcini, Liste cu cantitati de lucrari, Documentatii valorice, Piese desenate, Documentatii avize) pana in 500 m. - Amenajare alee pietonală sat Dolheștii Mari

Număr anunț
DA25203685
Autoritate contractantă
Comuna Dolhesti (CUI 5506727)
Furnizor / câștigător
MUNTEANU GH. PAVEL ADRIAN (CUI 22352709)
Cod CPV
71322500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.600 RON
Valoare atribuită
9.600 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.600 RON

din 9.600 RON estimat