Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de colectare, transport si eliminare finala deșeuri medicale periculoase cu toate ambalajele necesare incluse. ambalajele necesare estimate pentru colectare sunt: -cutii carton deseuri 10 l - 300 buc /luna -cutii carton deseuri 20 l - 300 buc /luna -cutii polipropilena 2.3 l - 60 buc / luna -cutii polipropilena 3.5 l - 100 buc / luna -bidoane 5 l - 15 buc / luna saci galbeni cu pistograma - 5 buc / luna colectarea de face de 3 ori pe saptamana de la sediul Spitalului de Urgenta Tg Carbunesti si centrele de sanatate Logresti si Capreni o data la 7 zile Pretul nu include TVA.
- Număr anunț
- DA25192762
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA TG-CARBUNESTI (CUI 4510266)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 90524400-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82.925 RON
- Valoare atribuită
- 82.925 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.