Atribuită Cumpărare directă

Geanta video Sony LCS-U21, neagra Conform necesar departamentul foto-video -SR-

Număr anunț
DA25205407
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE ARTE DIN TARGU MURES (CUI 4323101)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
18939000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136,11 RON
Valoare atribuită
136,11 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136,11 RON

din 136,11 RON estimat