Atribuită Cumpărare directă

LINEX BABY PLIC 200/2.75 MELILAX 60TUB/6.72 CALCIU LACTIC 120TB/0.46 MENTAT 400TB/1.10

Număr anunț
DA25182752
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
MAYDIS FARM SRL (CUI 9925965)
Cod CPV
33610000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.448,40 RON
Valoare atribuită
1.448,40 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.448,40 RON

din 1.448,40 RON estimat