Atribuită Cumpărare directă

conform descrierii din catalog, Detergent vase degresant pasta ambalat 500gr/buc. SANO SAN PASTA LEMON ALOE VERA PROFESIONAL, Solutie de pentru curatat aragaz , plita , cuptoare 750ml/buc. cu pulverizator AXIAL

Număr anunț
DA25209331
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02145 Constanta (CUI 4304630)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.001,94 RON
Valoare atribuită
1.001,94 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.001,94 RON

din 1.001,94 RON estimat