Atribuită
Cumpărare directă
20 bucati : Dozator Sapun cu Senzor LIMPIO SD 800 PLASTIC - 134.00 RON + TVA / bucata Dozator Sapun cu Senzor LIMPIO SD 800 PLASTIC · Din ABS foarte durabil si rezistent · Alimentare: 4 baterii R6 · Consumul redus · Sistem antifurt si antipicurare · Capacitate : 800 ml · Doza sapun : 1 ml · Dimensiuni : H170xL120xA120 mm 50 bucati : Aviz biocid - Dezinfectant maini Ecolab Skinman Soft Protect 1L - 119.00 RON + TVa / bucata Aviz biocid - Dezinfectant maini Ecolab Skinman Soft Protect 1L Dezinfectant lichid pentru mâini, cu acțiune virucidă completă cu vitamina E, glicerină și Panthenol. Noul Skinman® Soft Protect a fost conceput să aibă eficacitate virucidă completă, furnizând astfel o soluție unică pentru dezinfecția mâinilor în toate sectoarele spitalului: Efect virucidal total pentru dezinfecția mâinilor Eficacitate împotriva norovirusurilor în 15 secunde Formulare delicată pentru mâini, pentru utilizare frecventă. Transportul inclus in pret. Termen de livrare 3 zile. Termen de garantie dozatoare sapun 12 luni. Beneficiar: FSEGA Radu Cristina Solicitant: Geczi Felicia
- Număr anunț
- DA25200603
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 39831700-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.630 RON
- Valoare atribuită
- 8.630 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.