Atribuită Cumpărare directă

Programul Operaţional Capital Uman(POCU) 2014-2020 Axa prioritară 4: Incluziunea sociala si combaterea saraciei Titlul proiectului: „Venus – Impreuna pentru o viata in siguranta!” Contract POCU: 465/4/4/128038 Serviciile trebuie să îndeplinească următoarele cerințe: - tichetul social pentru alocația de hrană (voucher de hrană) se va emite nenominal, fără personalizare nume/prenume, CNP, imprimat pe hârtie securizată; - pe tichet se va imprima denumirea instituției, sigla și denumirea proiectului, precum și textul „Se interzice achiziționarea de alcool și tutun. Se utilizează numai pentru achiziția de alimente”; - tichetele vor fi livrate individual, în pachete tăiate și ambalate în plicuri. - cantitatea maximă necesară pentru o perioada de 36 de luni: 6.570 buc, valoarea unui tichet 16,60 lei; - livrarea se va efectua după semnarea contractului, conform comenzilor transmise pe o adresă de e-mail specificată de către persoana responsabilă de gestionarea voucherelor; - voucherele de hrană vor putea fi utilizate pentru achiziția de bunuri alimentare, servicii de catering și în unități de alimentație publică, în principal în localitatea Ploiești, dar și în alte localități din județul Prahova. Valoarea estimată a achiziţiei serviciilor de tipărire și livrare a voucherelor este de 0,01 lei fără TVA, cu discount de 100%. Valoarea voucherelor tipărite rezultă astfel: 6.570 buc vouchere cu valoare nominală de 16.60 lei V adica 109.062 lei

Număr anunț
DA25198315
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
Furnizor / câștigător
UP ROMÂNIA S.R.L. (CUI 14774435)
Cod CPV
79823000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0,01 RON
Valoare atribuită
0,01 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

0,01 RON

din 0,01 RON estimat