Atribuită
Cumpărare directă
pachetul contine: Produs Cod Cantitate Capsator OFFICE PRODUCTS, 16 coli 311051013 3 Capse 24/6, 1000 buc/cutie, OFFICE POINT 550012101 40 Plic C4 kraft siliconic 1011014 30 Perforator 25 coli metalic OFFICE POINT - Culoare: negru 307081315 1 Hartie Vari Copy, A4, 80 g/mp, 500 coli/top 318051124 105
- Număr anunț
- DA25198390
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.322,29 RON
- Valoare atribuită
- 1.322,29 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.