Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de catering din cadrul activitatii A1. Inființarea de noi întreprinderi sociale, subactivitatile: SA1.2 Derularea unui program de formare antreprenorială si SA1.4 Dezvoltarea capacității și abilităților GT în diferite domenii relevante aferente proiectului “RoSES 2021”, Contract de Finantare nr. 8570/ 11.09.2019, POCU/449/4/16/127473. Serviciile de catering se vor presta pentru membrii grupului tinta din cadrul proiectului, mai precis pentru 161 de participanti la cursurile de formare din cadrul celor doua subactivitati (SA1.2 si SA1.4) din cadrul proiectului. Serviciile de catering includ prepararea, pregatirea si livrarea a 4830 de portii, dupa cum urmeaza: Subactivitatea SA1.2: 2415 portii; Subactivitatea SA1.4: 2415 portii; Meniul pentru portiile de mancare vor contine: masa de pranz care cuprinde: • felul I (supe, ciorbe, supe crema), • felul II (fel de baza si garnitura), • desert • paine, apa minerala (0.5 l/pers) si cafea. Livrarea hranei se va realiza in intervalul de timp si la locatiile comunicate de autoritatea contractanta, in judetul Maramures, preponderent comuna Rozavlea, inainte de inceputul fiecarei grupe de cursuri. Serviciile de catering trebuie sa asigure conditiile igienico-sanitare prevazute de actele normative in vigoare. Se va prezenta: autorizatia de functionare de la DSVSA pentru servicii de catering si certificatul de inregistrare al firmei.
- Număr anunț
- DA25198967
- Autoritate contractantă
- COMUNA ROZAVLEA (PRIMARIA ROZAVLEA MARAMURES) (CUI 3627862)
- Furnizor / câștigător
- ZUBAȘCO FAST FOOD S.R.L. (CUI 39509582)
- Cod CPV
- 55520000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 86.940 RON
- Valoare atribuită
- 86.940 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.