Atribuită Cumpărare directă

Termometru uman cu infrarosu CITIRE LA DISTANTA copi si adulti AFISAZ PANA LA 50 CITIRI IN MEMORIE cu acumulatori sau baterii si garantie minim 24 de luni

Număr anunț
DA25196834
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL ONISIFOR GHIBU (CUI 6535259)
Furnizor / câștigător
BIZMED SRL (CUI 27647093)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050 RON
Valoare atribuită
1.050 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050 RON

din 1.050 RON estimat