Atribuită Cumpărare directă

BEC HALOGEN BIPIN - OSRAM 64678 800W 230V G9,5 Putere: 800 W Soclu: G 9.5 230V Durata de viață nominală: 250 ore

Număr anunț
DA25188127
Autoritate contractantă
TEATRUL ION CREANGA (CUI 4266510)
Furnizor / câștigător
CULTECH PROFESSIONAL SRL (CUI 16349938)
Cod CPV
31512200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.150,20 RON
Valoare atribuită
3.150,20 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.150,20 RON

din 3.150,20 RON estimat