Atribuită Cumpărare directă

17" Touch Model 1720 SVGA LED Display cu stand VESA Strong metal Tehnologie : Plug & Play standard 17 inch digital Touch mode: 5 fire rezistive Aspect Display : 4/3 Rezolutie maxima :1280*1024/60 Hz Timp raspuns: 5ms Life touchscreen :>1,000,000 apasari Culoare cauciucata: negru sau negru/rosu Conectivitate 1 x interface VGA Input 15 pin D-Sub connector 1 x interfata USB Touch Communication 1 x Cititor carduri MSR (optional) CARACTERISTICI TEHNICE Standarduri suportate: VGA/SVGA/XVGA Backlight : CCFL Dimensiune Pixeli :0.1077(H)*0.372(V)mm Color :16.2 Milioane culori Stralucire: 4000cd/m2 Contrast: 250:1 Unghi vizibiltate :H160/160 V150/150 Frecventa pe orizontala:30-80KHZ Frecventa pe verticala:56-75HZ Sistem operare : Windows XP/CE/ME/LINUX/UNIX/VISTA/98/2000, W7, W8,W10, ACCESORII : AC/DC power adapter, CD driver disc for touch, cables(for VGA, USB and AC/power), desktop stand, user manual Caracteristici montare: - include standul VESA Strong metal (100x100mm) Alimentare : AC 110-240, DC12v/2.5A Greutate bruta/neta 5.5/4.9Kg, garantie 12 lini

Număr anunț
DA25199151
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0461 BUCURESTI (CUI 4204224)
Furnizor / câștigător
GIP-TRONIC SERVICE 96 SRL (CUI 8429793)
Cod CPV
33195100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.990,10 RON
Valoare atribuită
1.990,10 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.990,10 RON

din 1.990,10 RON estimat