Atribuită Cumpărare directă

Servicii lunare de asistenta si suport pentru pachetul informatic APLXPERT compus din modulele : - Contabilitate Bugetara - CO; - Mijloace fixe - MF; Serviciile prestate cuprind : a) Interventie remote rapida direct pe serverul beneficiarului si remedierea eventualelor disfunctionalitati. b) Interventia se face pe baza cererilor sosite prin e-mail la adresa suport@sobis.ro, cu timpul de reactie de max. 2 ore de la preluarea cererii între orele 8 -17. c) linie de Suport Central (Hotline: 0269/230039)

Număr anunț
DA25198203
Autoritate contractantă
COMUNA OJDULA (CUI 4404508)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
72600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.400 RON
Valoare atribuită
8.400 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.400 RON

din 8.400 RON estimat