Atribuită
Cumpărare directă
PACHET GRADINITA: 1 AS60057A - Castel 2 - 1 bucata 2 AS70201D - leagan si topogan - 1 bucata 3 AS70178F - moto pe arc - 1 bucata 4 AS70178E - calut arc - 1 bucata 5 AS60171D - elefant arc - 1 bucata 6 Dale de cauciuc (mp) - 90,48mp B. PACHET SCOALA: 1 AS35071D - Complex de joaca Soarele Vesel - 1 bucata 2 AS70201D - leagan si topogan - 1 bucata 3 AS70176C - Element de echilibru - 1 bucata 4 AS70178F - moto pe arc - 1 bucata 5 AS70178E - calut arc - 1 bucata 6 UBX-049 - Bicicleta stationara - 1 bucata 7 UBX-725 - Bicicleta eliptica 2 - 1 bucata 8 UBX- 104Q - Aparat pentru picioare - 1 bucata 9 UBX-091 - Aparat de vaslit - 1 bucata 10 Dale de cauciuc (mp) - 143,2mp
- Număr anunț
- DA25191988
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNA CAZASU (CUI 15955677)
- Furnizor / câștigător
- ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
- Cod CPV
- 45212120-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 147.398,20 RON
- Valoare atribuită
- 147.398,20 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.