Atribuită Cumpărare directă

Studiu topografic pentru depozitul de deseuri Hurghis - aprox 2 ha. Termen de realizare - max. 60 de zile. Informatii suplimentare pot fi obtinute la Compartiment mediu, ing. Olcu Nicoleta, email: mediu@campulungmoldovenesc.ro.

Număr anunț
DA25186866
Autoritate contractantă
Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
Furnizor / câștigător
DIRTU PETRU - DANIEL (CUI 37240932)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat