Atribuită
Cumpărare directă
Pelargonium pelt. Big 5 Red Pelargonium pelt. Balkon Rood Pelargonium pelt. Balkon Polar Pelargonium pelt. Balkon Donkerroze Pelargonium pelt. Balkon Desrumeaux Pelargonium pelt. Balkon Noa Viola Wittrockiana EVO F1 Spring Select Mix Begonia semperflorens New Globe F1 Scarlet Begonia semperflorens Supreme F1 Mix Turba pentru plantare TS1 Fin, 250 l Turba pentru plantare TS1 Medium ,250 l Ghivece V11 ( vol 12), negre Folie SP, 0,18 cm, 10 m latime Folie microporoasa 2,1 m latime Folie microporoasa 1,6 m latime
- Număr anunț
- DA25202077
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- HORTIGALA SRL (CUI 17779623)
- Cod CPV
- 03120000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.049,57 RON
- Valoare atribuită
- 13.049,57 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.