Atribuită Cumpărare directă

BOILER 10 L = 1 BUC ; RACORD = 2 BUC; DIBLU RIGIPS = 4 BUC; ROBINET = 2BUC

Număr anunț
DA25194071
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,MIRCEA CEL BATRAN'' (CUI 28623890)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310,08 RON
Valoare atribuită
310,08 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

310,08 RON

din 310,08 RON estimat