Atribuită Cumpărare directă

Revizie schimb ulei si filtre/ Inlocuit bieleta antiruliu/ Test directie si frana/ Lucrari electrice auto/ lumini; (include filtre, ulei motor, bec, comutator lumini)

Număr anunț
DA25187168
Autoritate contractantă
COMUNA GHINDARI (PRIMARIA GHINDARI) (CUI 4436925)
Furnizor / câștigător
FOMCO TRUCK SERVICE S.R.L. (CUI 25672635)
Cod CPV
50112200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.317,85 RON
Valoare atribuită
1.317,85 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.317,85 RON

din 1.317,85 RON estimat