Atribuită Cumpărare directă

Laptop: - procesor tip I5 - display 15.6", full HD - memorie RAM 8 Gb - tip stocare - SSD - placa video dedicata - tastatura numerica - Sistem de operare Windows 10 Home

Număr anunț
DA25194932
Autoritate contractantă
Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.375 RON
Valoare atribuită
3.375 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.375 RON

din 3.375 RON estimat