Atribuită Cumpărare directă

Autocolant vitraliu /mobila 0.9

Număr anunț
DA25190480
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
22459100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,98 RON
Valoare atribuită
226,98 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,98 RON

din 226,98 RON estimat