Atribuită Cumpărare directă

Pentru buna desfasurare a activitatii Bibliotecii Municipale "Teodor Murasanu" se doreste achizitionarea urmatoarelor materiale pentru curatenie: 1.Soluție pardoseală TM Economy 5 l albastră- 9 buc.; 2.Săpun lichid 5 l- 3 buc.; 3. Detartrant 5 l-3 buc.; 4. Saci menajeri 60 l, 20/rola -9 buc.; 5. Saci menajeri 35 l 20/rola-9 buc.; 6. Saci menajeri 120 l, 10/rola-4 buc.; 7. Mop bumbac 250 g-6 buc.; 8. Detergent geamuri 5 l- 1 bid..; 9. Hârtie igienică MINI natur 1 strat 450gr.-80 role; 10. Prosoape hârtie Mototol 2 role/set-60 pachete; 11. Detergent rufe 2 kg- 2 buc.; 12.Deodorant WC cu agățător Sweet Home SHRO-7331-20 buc.; 13.Alcool sanitar 0,5 l-10 buc.; 14.Detergent Cif cream 500 ml- 5 buc.; 15.Lavete uscate 3 buc./set32x35cm SP SP8-PS 1859-3 seturi;16. Mătura Sorg (paie)-1 buc.; 17.Soluție Universală 5 l TM 00403106- 3 buc.; 18.Șampon curățat covoare 1 l cu spumare- 1 buc.; 19. Lopată curățat zăpada- 1 buc.

Număr anunț
DA25186287
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
Furnizor / câștigător
ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
833,06 RON
Valoare atribuită
833,06 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

833,06 RON

din 833,06 RON estimat