Atribuită
Cumpărare directă
Pachet consumabile si tonere: 1 buc x CARTUS TONER COMPATIBIL BROTHER TN2120, 1buc x CARTUS TONER COMPATIBIL CANON LBP2900 , 2400 pagini; 2 buc x CARTUS TONER COMPATIBIL BROTHER TN2320; 1 buc x CARTUS TONER COMPATIBIL XEROX Phaser 3250; 1 buc x Cartus Toner original BROTHER TNB023; 1 buc x Cartus Toner original Black TN-216K A11G151 29K Minolta Bizhub C220, 5 buc x Roller Schneider Xtra Doc 0.3mm Cerneala Albastru; 5 buc x PIX CU GEL EK NEGRU; 10 buc x PIX CU GEL EK ALBASTRU
- Număr anunț
- DA25214782
- Autoritate contractantă
- COMUNA FARAU (PRIMARIA COMUNEI FARAU JUD ALBA) (CUI 4562486)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 523,90 RON
- Valoare atribuită
- 523,90 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.