Atribuită Cumpărare directă

Mai multe informatii pe site-ul www.servexpert.ro Echipamentul profesional pentru curatenie, cu vacuum foarte mare intre aspiratoarele profesionale umed-uscate, este ideal atat pentru aspirarea zilnica a prafului cat si pentru aspirarea apei. Aspiratorul profesional se livreaza cu cartus filtrant HEPA 12 si un sac textil in 4 straturi, consumabil, cu capacitate de 25 litri. Sacul textil, consumabil, foarte incapator ( 25 L ), puterea mare de aspirare de 260 mbar si debitul de aer de 70 litri/sec. asigura o aspirare foarte buna si in timp scurt. Pe langa retinerea foarte buna a prafului, pretul sacului textil este mai mic decat al sacilor similari din hartie ( 60 lei / 5 buc., fara TVA, cod CPV : 42999300-8 ). Caracteristici: - putere foarte mare de aspirare 260 mbar - debitul de aer 70 L/sec - zgomot redus 70 db - fiabilitate ridicata - putere motor 1300 W - raza mare de actiune ( 13 m ) - reglarea presiunii de aspiratie in functie de suprafata - functie de suflare a aerului - priza suplimentara pentru un alt echipament - transportare usoara cu o singura mana - depozitarea furtunului de aspirare - greutate 7,8 kg - dimensiuni ( L x l x H ) 46 x 38 x 59 cm Dotare standard: - teava aspirare 2 x 0,5 m - cartus filtrant HEPA 12 pentru alergeni, particule fine de praf - sac textil pentru praf 25 litri - furtun de aspirare 2,5 m - cablul alimentare 7,5 m - tub aspirare spatii inguste - perie aspirare mobilier - talpa aspirare uscata (360 mm) - talpa aspirare umeda(3

Număr anunț
DA25209197
Autoritate contractantă
COMUNA MACEA (PRIMARIA) (CUI 3519410)
Furnizor / câștigător
SERVEXPERT SRL (CUI 15677287)
Cod CPV
42999100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.386 RON
Valoare atribuită
1.386 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.386 RON

din 1.386 RON estimat