Atribuită Cumpărare directă

MEMORIE USB Drive SanDisk Ultra Flair, 32GB, 3.0, Reading speed: up to 150MB/s, Negru SDCZ73-032G-G46

Număr anunț
DA25193109
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
30233100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120,80 RON
Valoare atribuită
120,80 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120,80 RON

din 120,80 RON estimat