Atribuită Cumpărare directă

56283690 ROT CR MEC TIKKY/0,5MM BU 2 30480792 BIC PIX ROUND ST CLIC ABS CU 3 92632405 PGN FILE PROTECTIE A4/40 BU 2

Număr anunț
DA25198256
Autoritate contractantă
Centrul de Abilitare si Reabilitare pentru Persoane Adulte cu Dizabilitati Casa Rozei (CUI 24930523)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39162110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
122,14 RON
Valoare atribuită
122,14 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122,14 RON

din 122,14 RON estimat