Atribuită Cumpărare directă

ABONAMENT PE ANUL 2020 LA REVISTA STANDARDIZAREA - PAC / 56125 din 18.02.2020: format tiparit,12 numere, limba romana.

Număr anunț
DA25190358
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22212100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
289,52 RON
Valoare atribuită
289,52 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

289,52 RON

din 289,52 RON estimat