Atribuită Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII IT/BATERIE LITIU CR2032 3V/SSD ADATA ULTIMATE SU650 120GB

Număr anunț
DA25198173
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHERTA MICA (CUI 17415843)
Furnizor / câștigător
PM SERVICES COMPUTERS S.R.L. (CUI 40224147)
Cod CPV
50311400-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.322 RON
Valoare atribuită
3.322 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.322 RON

din 3.322 RON estimat