Atribuită Cumpărare directă

Serviciile de deratizare se vor efectuau cu personal calificat executand lucrari cu garantie folosind substante avizate de MS,insotite de certificate pentru autorizarea produselor , in satele apartinatoare comunei beriu, in sediile intitutiei Primariei comunei Beriu si anexe, precum si in institutiile subordonate Primariei Beriu.

Număr anunț
DA25212120
Autoritate contractantă
COMUNA BERIU (PRIMARIA COMUNEI BERIU) (CUI 4521281)
Furnizor / câștigător
SIMLIV PROCLEAN SRL (CUI 24241375)
Cod CPV
90923000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat