Atribuită Cumpărare directă

TINE LOC COMANDA FERMA LIVRAREA PRODUSELOR VA FI INSOTITA DE CERTIFICAT DE CALITATE SI DECLARATIE DE CONFORMITATE ,SI CERTIFICAT MARCAJ CE, AVIZE TEHNICE, TESTE, AUTOIZATIE DE PUNERE PE PIATA, CONFORM LEGISLATIEI IN VIGOARE. LIVRAREA PRODUSELOR SE VA FACE CONFORM PREVEDERILOR H.G. 54/2009 PCT.13 DIN ANEXA 1 SI ART. 11 ALIN 4 PRECUM SI CELE DIN ANEXA 1 PCT. 8.4 DIN H.G. 798/2003, REFERITOR LA ETICHETAREA CORECTA PRECUM SI NECESITATEA EXISTENTEI INSTRUCTIUNILOR DE UTILIZARE IN LIMBA ROMANA

Număr anunț
DA25198300
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
Cod CPV
35113200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.500 RON
Valoare atribuită
17.500 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.500 RON

din 17.500 RON estimat