Atribuită
Cumpărare directă
Perfuzoare premium 1200x3.10lei, Manusi examinare S, M, L - 90x18lei, Alcool sanitar 50x4lei, Branula 24G 3000x0.82lei, Masca oxigen nebulizator 200x3.58lei, Fixator branula 6*8 - 5000x0.35lei, Canula nazala oxigen 200x1.46lei, Electozi EKG adulti 1000x0.32lei, Sonda foley 2 cai CH16- 50x2.80lei, Sonda Foley 3cai - 80x3.50lei.
- Număr anunț
- DA25195099
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SACELE (CUI 4317665)
- Furnizor / câștigător
- ALAMIR MEDICAL S.R.L. (CUI 35613121)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.498 RON
- Valoare atribuită
- 11.498 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.