Atribuită
Cumpărare directă
Pozitia 3 – cod produs SO0727 – 1 Kg – 75 Lei/500g fara TVA; Tiosulfat de sodium pentahidrat reagent grade ACS min 99,5% cas 10102-17-7 - Pozitia 4 – cod produs Alfa Aesar 36694.AK – 250 mL – 295,49 Lei/250 mL, fara TVA; Catalizator pentru determinare proteina cu 3,5 g K2SO4 si 0,4 g CuSO4x5H2o - Pozitia 5 – cod produs AG0006 – 5 L – 96,55 Lei/2,5 L57,50 Lei/Kg fara TVA; Apa ultrapure LC-MS similar Scharlau - Pozitia 6 – cod produs PO0167 – 500 g – 140,65 Lei/500 g fara TVA; Potassium bromide
- Număr anunț
- DA25217861
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU BIORESURSE ALIMENTARE IBA BUCURESTI (CUI 27285465)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 704,24 RON
- Valoare atribuită
- 704,24 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.