Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE INTRETINERE, VERIFICARE, REPARARE A SISTEMULUI DE SEMNALIZARE, ALARMARE SI ALERTARE IN CAZ DE INCENDIU, PENTRU ECHIPAMENTELE AFLATE IN DOTAREA SPITALULUI JUDETEAN DE URGENTA ZALAU - REVIZII TRIMESTRIALE

Număr anunț
DA25209077
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
HELION SECURITY SRL (CUI 26471400)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.896 RON
Valoare atribuită
7.896 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.896 RON

din 7.896 RON estimat