Atribuită Cumpărare directă

COLECTARE TRANSPORT SI DEPOZITARE DESEURI MENAJERE DE LA INSTITUTIE PUBLICA (pentru perioada 01.04.2020-31.12.2020).

Număr anunț
DA25201872
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA MURES (CUI 4375860)
Furnizor / câștigător
SALUBRISERV S.A. (CUI 7774360)
Cod CPV
90500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.146,14 RON
Valoare atribuită
2.146,14 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.146,14 RON

din 2.146,14 RON estimat