Atribuită Cumpărare directă

Fravil Gem de piersici 370gr, Milandre halva zebra cu cacao 30gr*50buc, Boromir Malai extra 1kg, Ulei olpo 1l, Milandre rulada 150g div.sortimente, Zahar Coronita 1kg, Defne Pasta de tomate cutie 800gr, Phoenix biscuiti crema div. sort . 24g, ROMEGA BATON COCOS 48gr, Baneasa paste fusili 5kg, Zuzu Iaurt natural 3% 140gr, Zuzu Iaurt natural 3%400gr, Defne masline 2.5kg (141-160) Giants, Biscuiti Pettit Beure 100g, Panfood Salam de biscuiti 65gr, Orlandos esenta vanilie 25ml

Număr anunț
DA25230233
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC" HENRI COANDĂ" MUNICIPIUL BUZĂU (CUI 4299488)
Furnizor / câștigător
SLIK IMPEX SRL (CUI 5882306)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
569,28 RON
Valoare atribuită
569,28 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

569,28 RON

din 569,28 RON estimat