Atribuită
Cumpărare directă
Specificatii tehnice o Brand:Telwin o Garantie Persoana Juridica (luni):12 o Procedeu sudura:MMA/TIG o tensiunea la mers in gol (V):81 o Putere maxima absorbita (kW):6.60 o Grad de protectie:IP23 o Frecventa (Hz):50 o Greutate (kg):6.20 o Garantie Persoana Fizica (luni):24 o Destinatie recomandata :profesional o Tensiune alimentare (V):230 o Domeniu de reglare curent sudare (A):5 - 200 o Diametrul maxim de electrozi utilizabili (mm):4 o Clasa de izolare:H o Dimensiuni Lxlxh (mm):385 x 150 x 265 o Putere (A):200
- Număr anunț
- DA25224319
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ALIMENTARE CU ENERGIE TERMICA (CUI 34374930)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 42662100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.804 RON
- Valoare atribuită
- 3.804 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.