Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt. Denumire produs UM Cantitate Pret/UM fara TVA Valoare fara TVA 1 Detergent parchet Sano, bidon 2l buc 2 17.85 35.70 2 Detergent pentru vase Fairy 400 ml buc 10 3.13 31.30 3 Calgon 1 kg buc 3 32.16 96.48 4 Axion pasta cutie 225gr buc 10 3.99 39.90 5 Saci menaj 120 L, 10 buc/set rola 30 8.29 248.70 6 Saci menaj cos birou 35 l rola 50 2.98 149.00 7 Spray antipraf(Pronto)maro buc 5 9.58 47.90 8 Bureti de vase canelati buc 30 0.34 10.20 9 Detergent lichid penrtu geamuri Clin 500ml buc 15 4.42 66.30 10 Vanish 2L buc 4 23.17 92.68 11 Perwol pentru rufe negre 2.7L buc 2 38.94 77.88 12 Perwol pentru rufe albe 2.7L buc 2 38.94 77.88 13 Sapun lichid 4l Sano bidon 5 26.33 131.65 14 Hartie igienica clasica role mici - celuloza, alba, 3 straturi, Perfex rola 100 0.67 67.00 15 Detergent pardoseala(gersie - faianta)Sano Florio,ambalat la 2L buc 12 23.99 287.88 16 Detergent WC Domestos ambalat la bidon 5L buc 5 28.61 143.05 17 Lenor 1L buc 10 7.34 73.40 18 Migei(lavanda) - ambalat la bidon 5L buc 5 25.89 129.45 19 Ariel, punga 4kg pg 4 33.79 135.16 20 Dero Surf detergent manual pentru rufe ozon 400 gr pg 20 2.13 42.60 21 Ace automat 1 L buc 3 4.34 13.02 22 Cif crema 500ml buc 5 5.92 29.60 TOTAL 2026.73 Preturile nu contin TVA; Costul transportului este inclus in pret; Termen de livrare maxim 5 zile de la comanda ferma; Termen de plata maxim 30 de zile de la data receptiei marfii. Valabilitatea ofertei este de 30 de zile mai putin
- Număr anunț
- DA25199074
- Autoritate contractantă
- TEATRUL C.I.NOTTARA (CUI 4266634)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.026,73 RON
- Valoare atribuită
- 2.026,73 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.