Atribuită Cumpărare directă

1 EL11510471067101 CABLU CYY-F 3X1.5 SPIN 40.000000 ml 2 EL11510471050101 CABLU CYY-F 3X2.5 SPIN 40.000000 ml

Număr anunț
DA25218661
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
31680000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
220,80 RON
Valoare atribuită
220,80 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

220,80 RON

din 220,80 RON estimat