Atribuită Cumpărare directă

COT INOX SP 250 90' 1BUC X96.5546 REDUCTIE INOX D247-207 1BUC X79.7479

Număr anunț
DA25220598
Autoritate contractantă
Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,30 RON
Valoare atribuită
176,30 RON
Data publicării
07.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,30 RON

din 176,30 RON estimat