Atribuită Cumpărare directă

Set sabloane vopsire litere si cifre 0-9 / A-Z, 10 cm inaltime caracter.

Număr anunț
DA25227744
Autoritate contractantă
SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
Furnizor / câștigător
SMART TRADE SRL (CUI 18494225)
Cod CPV
30194700-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
265,50 RON
Valoare atribuită
265,50 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

265,50 RON

din 265,50 RON estimat