Atribuită
Cumpărare directă
- Pozitia 1 – cod produs 28244.295 – 1 Kg – 57,50 Lei/Kg fara TVA; Hidroxid de sodium perle (rotulis) de la VWR (BDH Prolabo) - Pozitia 2 – cod produs 85529 – 1 cutie – 253,55 lei/cutie cu 100 de tablete, fara TVA; Catalizator pentru determinare proteina cu 3,5 g K2SO4 si 0,4 g CuSO4x5H2o
- Număr anunț
- DA25217828
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU BIORESURSE ALIMENTARE IBA BUCURESTI (CUI 27285465)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 311,05 RON
- Valoare atribuită
- 311,05 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.