Atribuită Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE NUMAR DE REFERINTA: THD-pachet consumabile PRET DE CATALOG: 407,57 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30125110-5 Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)

Număr anunț
DA25217962
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA HUNEDOARA (CUI 21464291)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
407,57 RON
Valoare atribuită
407,57 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

407,57 RON

din 407,57 RON estimat