Atribuită
Cumpărare directă
Solutie hidroalcoolica pentru dezinfectie rapida suprafete. Produs biocid avizat de catre INSP Zona de aplicare recomandata: potrivit pentru toate suprfatele rezistente la apa. Solutie hidroalcoolica pentru suprafete tari cu effect sanitizant. Activitate bactericida. Se usuca foarte repede. Usor si rapid de utilizat. Nu necesita clatire. Avantajele Produsului
- Număr anunț
- DA25230676
- Autoritate contractantă
- SCOALA GENERALA NR. 1 "PETOFI SANDOR" Cristuru Secuiesc (CUI 13398731)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 470,40 RON
- Valoare atribuită
- 470,40 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.