Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare a autovehiculelor (CASCO): - oferta CASCO, asigurator Omniasig, autoutilitara Dacia Duster, 1598 cmc, 77kw, 1834 kg, prima 1421 lei/ 12 luni, valabilitate din19 martie 2020 Riscuri: Avarii; Furt; Autori necunoscuţi, vandalism, animale , anvelope; Aspiratia apei in motor; Circulaţia în afara drumurilor publice; Avarii elemente vitrate; Regres RCA; Extinderea retelei de unitati reparatoare.
- Număr anunț
- DA25225445
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA COMUNITARA DE EVIDENTA A PERSOANELOR A JUD. CALARASI (CUI 17272492)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.421 RON
- Valoare atribuită
- 1.421 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.