Atribuită
Cumpărare directă
Denumire produse sau servicii Intern UM Cant Pret unitar Valoare TVA 1 PHIL PROIECTOR LED 100W BVP155 LED105/840 17847 Buc 2 332,6 665,2 126,388 2 PHIL PROIECTOR LED 50W IP65 BVP154 LED52/840 17795 Buc 10 109,5 1095 208,05 3 CABLU MYYM 3x2.5 14508 ML 200 2,61 522 99,18 4 SCHC INTRERUPATOR PT IP44 WDE000510 1356 Buc 1 9,29 9,29 1,7651 5 CLEMA INFIGERE PT. MYF - 5 G. (1.5-4) WAGO 221-415 8396 Buc 25 1,49 37,25 7,0775 6 HOLTZSURUB+DIBLU 8 2071 Buc 200 0,13 26 4,94 7 LANTERNA CAP LED 5W 230LM ACUMULATOR 1000MAH GTV 18197 Buc 2 48,33 96,66 18,3654 8 BANDA .IZOLER PVC 20M 9-1110 9999 Buc 10 1,52 15,2 2,888 9 BANDA MONTAJ_12x0.7 FI5 10M DAB 01-671 6411 Buc 1 8,43 8,43 1,6017 10 COLIER PVC NEGRU 200x4.8 100BUC/SET 01-623 1486 Buc 1 6,5 6,5 1,235 11 HZ SLIM PRIZA DUBLA PT CP IP20 65421 include TV 0.05 lei 1442 Buc 3 10,82 32,46 6,1674 12 CABLU MYYM 3x4 14509 ML 20 4,29 85,8 16,302 13 SCH F+N 20A iDPNA 4.5KA A9N21548 Schneider 1168 Buc 2 16,66 33,32 6,3308 14 SCH REPARTITOR 1P 250A 14 GAURI LGY125014 include TV 0.5 RON 11880 Buc 1 94,38 94,38 17,9322 15 COLIER PVC 290x4.5 SCAME 100 Buc/set 839.44300 3045 Buc 1 15,74 15,74 2,9906
- Număr anunț
- DA25224261
- Autoritate contractantă
- ATENEUL NATIONAL DIN IASI (CUI 16070835)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI 5885051)
- Cod CPV
- 31600000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.743,23 RON
- Valoare atribuită
- 2.743,23 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.