Atribuită Cumpărare directă

DEZINFECTANTGEL 1L 12X12,18,DEZINFECTANT 5L. 4X161,344, DEZINFECTANT PARDOSELI 5L.4X71,43.,ALCOOL SANITAR 500ML. 15X6,302, GEL DEZINFECTANT WC.1L 10X10,08

Număr anunț
DA25225225
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
Furnizor / câștigător
G & C ALESTAR SRL (CUI 15141601)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.272,54 RON
Valoare atribuită
1.272,54 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.272,54 RON

din 1.272,54 RON estimat