Atribuită Cumpărare directă

DINTI ARTIFICIALI DIN ACRILAT: B3 - 5 seturi; A3,5 - 30 seturi; C2 - 5 seturi; C3 - 5 seturi; A1 - 3 seturi; A3 - 80 seturi; B2 - 5 seturi; D2 - 2 seturi; D3 - 3 seturi; A2 - 60 seturi

Număr anunț
DA25220589
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
Cod CPV
33141820-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.554 RON
Valoare atribuită
4.554 RON
Data publicării
07.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.554 RON

din 4.554 RON estimat