Atribuită Cumpărare directă

Achizitie si montaj echipament pentru parcurile din Oras Plopeni, judetul Prahova, conform oferta nr.45/06.03.2020, astfel: - 2buc x 4.800 lei fara TVA - Carusel cu figurine 3D cu brate oscilante pe inaltime (cod 408) ; - 120mp x 168 lei lei fara TVA- Covor tartan turnat cu grosime de 3cm (pe placa de beton existenta); - 120mp x 4.800lei fara TVA - Covor tartan turnat cu grosime de 3cm (pe placa de beton existenta); - 10buc x 150 lei fara TVA– scaune fara protectie pentru hinta (cod 2019); - 10buc x 110 lei fara TVA – scaune pentru balansoar din fibra de sticla (cod 1552).

Număr anunț
DA25226702
Autoritate contractantă
ORAS PLOPENI (CUI 2843779)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
37500000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52.520 RON
Valoare atribuită
52.520 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52.520 RON

din 52.520 RON estimat