Atribuită
Cumpărare directă
CONTOR APA RECE EXT.3.4 MNK #2000000418308 buc 1 RACORD COMPRES.D.32X3.4 FE #5948784001644 buc 2 ROBINET BILA APA I-I 3.4 40B FLUT HERKULES #5901095676109 buc 2 SEMIOLANDEZ IMBIN.APOMETRE 1-3.4 FERRO #5901095606847 buc 1 REZERVOR ALB ACRYL AP110 RIO #4025416728719 buc 2
- Număr anunț
- DA25226576
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "SFÂNTUL PETRU" COMUNA SAMPETRU DE CAMPIE (CUI 23173965)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44410000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 433,11 RON
- Valoare atribuită
- 433,11 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.